Menu Zamknij

ZAPISY NA ZAJĘCIA OCR/Ninja

Na zajęcia zapraszamy dzieci od 4 lat (na zajęcia Family Ninja można spróbować z młodszymi dziećmi).  Zajęcia prowadzimy w następujących grupach wiekowych: 4-5 lat, 6-9 lat, 10-13 lat oraz grupy bardziej otwarte 9+ (nastolatkowe od 9lat + dorośli) lub sobotnia grupa 6-11 lat. Mamy także specjalne grupy Family Ninja gdzie rodzic pomaga dziecku w ćwiczeniach.

Dokładny grafik zajęć Ninja KIDS znajdziecie poniżej.

Ilość grup zajęciowych może się zwiększyć w zależności od ilości chętnych.

Staramy się, aby tworzyć stałe grupy zajęciowe, w ten sposób trenerzy mogą wprowadzać stopniowo coraz trudniejsze ćwiczenia, co dla początkujących osób może być za trudne. Nowe osoby mogą zapisać się na pierwsze zajęcia do dowolnej grupy zajęciowej, właściwej dla wieku dziecka. W przypadku gdy nowa osoba odstaje od grupy trener ma prawo skierować osobę do innej grupy zajęciowej.

Instrukcja jak zapisać się na darmowe zajęcia próbne;

  1. Z grafika zajęć (przewiń w dół ekranu by zobaczyć nasz grafik zajęć OCR/Ninja) wybierz, zajęcia na które planujesz się zapisać. Pamiętaj by wybrać właściwą grupę wiekową.
  2. Wybierz pole „POKAŻ WIĘCEJ”, a następne „ZAPISZ SIĘ”
  3. Następnie wybierz opcję „Chcę kupić pierwszy karnet i zapisać się na zajęcia”.
  4. By skorzystać z pierwszej darmowej lekcji należy wybrać karnet pojedyncze zajęcia oraz wprowadzić kod rabatowy „START”
  5. Następnie uzupełnij swoje dane (W pole imię i nazwisko prosimy podać dane uczestnika zajęć

Zasady uczestnictwa w zajęciach

W grafiku zajęć widoczna jest ilość osób zapisanych oraz ilość dostępnych miejsc.

W przypadku braku miejsc w grupie można zapisać się na listę rezerwową (opcja dostępna po zalogowaniu się do konta) – system powiadomi Was gdy zwolni się miejsce w grupie. Zachęcamy do zapisywania się na listę rezerwową ponieważ mówi to nam że jest zainteresowanie daną godziną zajęć i wtedy będziemy starali się utworzyć dodatkowe grupy zajęciowe.

Koszt zajęć:

  • Pierwsze zajęcia 0zł (kod rabatowy: „START”)
  • Karnet na cztery wejścia 160zł
  • Wejście jednorazowe 50zł

Karnet na cztery wejścia ważny jest 35 dni. Uczestnik ma możliwość wypisania się z zajęć do 3 godzin do rozpoczęcia zajęć bez straty wejściówki. Na zajęcia można zapisać się w dowolnym momencie jednak zachęcamy by robić to nie później niż 3 godziny przed zajęciami by uniknąć odwołania zajęć

WAZNE: Jeżeli planujesz dalej ćwiczyć z nami to koniecznie musisz mieć aktywny karnet i być zapisany na zajęcia. Jeżeli nie jesteś zapisany na zajęcia pomniejszasz liczbę uczestników, co może skutkować ODWOŁANIEM zajęć z powodu malej liczby zapisanych na zajęcia.

Nasz system trzy godziny przed rozpoczęciem zajęć sprawdza ile jest zapisanych osób i automatycznie podejmuje decyzję czy zajęcia  przy małej liczbie uczestników zostaną ODWOŁANE (Zapisane osoby otrzymują wtedy powiadomienie o odwołaniu zajęć)

Posiadanie aktywnego karnetu i zapisanie na zajęcia powoduję także, że jesteś informowany o wszelkich zmianach dotyczących zajęć.

UWAGA: Jeżeli zapisałeś/łaś się na zajęcia a z rożnych powodów nie możecie na na nich być – KONIECZNIE wypisz się z grupy zajęciowej lub poinformuj nas o nieobecności a wejściówka będzie do wykorzystania w innym terminie. W przypadku nieobecności bez wypisania się z zajęć (wtedy blokujesz możliwość zapisu dla innych osób) tracisz możliwość ponownego zapisu na darmowe zajęcia.

Jeżeli nie znalazłeś/łaś grupy zajęciowej dla siebie lub dla Twojego dziecka zapraszamy Cię na wejścia OPEN poza godzinami zajęć grupowych

Grafik zajęć OCR/Ninja

Zapisy na zajęcia grupowe (rok szkolny 2023/2024)

Zbieramy zapisy do nowych grup szkoleniowych

Pytania i zapisy pod numerem 606-952-575

Z kartami taniej!

Akceptujemy karty

Medicover,

FitProfit

PZU Sport

Godziny otwarcia

Grafik otwarcia skateparku obowiązujący w większość dni kalendarzowych.

Uwaga: Święta, dni ustawowo wolne mogą powodować zmianę godzin otwarcia. Na stronie brak aktualizacji godzin zerknij na nasz FB